Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
01.01.2022
Vytvořili jsme pro vás nový web pro kalibrace
Měřicí technikou se zabýváme od roku 1991 a kalibrace alkohol testerů provádíme již třetí desetiletí. Tato specializovaná činnost mezitím dospěla do s... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Cesta "do hlubin alkohol testeru" pokračuje...
22.01.2022
Cesta "do hlubin alkohol testeru" pokračuje...
Jak kalibrovat něco, co bylo považováno za nekalibrovatelné? V předchozím článku (Úplné počátky kalibrací) jsme udělali první krok: zjistili jsme, ja... číst celé
Úplné počátky kalibrací
18.01.2022
Úplné počátky kalibrací
Tak takto jsme opravdu nezačínali - a doufáme, že ani neskončíme! :-) Začátky byly mnohem prozaičtější, ale o nic méně vzrušující a zajímavé. Vždyť j... číst celé
První alkohol tester u nás?
16.01.2022
První alkohol tester u nás?
Pamatujete si, kdy jste se poprvé setkali a dechovým alkohol testerem? Bylo to v obchodě s elektronikou, viděli jste jej u známého, nebo jste "dostali... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Již třetí desetiletí se profesionálně věnujeme kalibracím dechových alkohol testerů, od jejich úplných počátků až po současnost, a téměř půl století elektronice a měřicí technice. Za tu dobu jsme posbírali obrovské množství zkušeností a poznatků, které denně uplatňujeme ve své práci a o které se chceme podělit i s vámi touto formou blogových článků, které jsou pro tento účel většinou vhodnější než poněkud rigidní schéma firemního webu.

Pokud vás naše články zaujmou a snad i poučí o této problematice, pak splnily svůj účel.

Nejnovější články

22.01.2022
Jak kalibrovat něco, co bylo považováno za nekalibrovatelné? V předchozím článku (Úplné počátky kalibrací) jsme udělali první krok: zjistili jsme, jak různá koncentrace ethylalkoholu ve vzduchu ovlivňuje odpor polovodičového senzoru a tato změna zase frekvenci oscilátoru alkohol testeru.
18.01.2022
Tak takto jsme opravdu nezačínali - a doufáme, že ani neskončíme! :-) Začátky byly mnohem prozaičtější, ale o nic méně vzrušující a zajímavé. Vždyť jsme objevovali něco úplně nového!
16.01.2022
Pamatujete si, kdy jste se poprvé setkali a dechovým alkohol testerem? Bylo to v obchodě s elektronikou, viděli jste jej u známého, nebo jste "dostali dýchnout?" A který to byl, jak vypadal? Byl již digitální, nebo ještě ručičkový? (ano, ty první takové opravdu byly!).
Článků na stránku 102030

®®

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

 
Odborné technické dotazy

(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

Směřujte je na toto tel. číslo v uvedenou dobu. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo nebo Vám zavoláme zpět, jakmile to bude možné.

 

Rychlý kontakt
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
Copyright © 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, textů či jejich částí, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu a ochranné známky QTEST zakázáno.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz